עברית

 
המצאתם פטנט? משרד עורכי דין לנגר ולוין יעזור לכם לעבור את בחינת הפטנטים בארץ, בארה"ב, באירופה ובכל העולם!
 
 
התהליך המצפה לכם
על-מנת ליהנות מתמלוגים בעקבות המצאתכם, עליכם לעבור תהליך שנקרא רישום פטנטים, כולל בחינה. הבחינה נעשית על-ידי בוחני פטנטים ממשרד המשפטים, וכוללת חלק פורמלי (פרטי שם הממציא, כתובת וכותרת ההמצאה) וגם חלק מהותי בעניין הפטנט, כגון: תיאור טכני, שרטוטים, תביעות המסכמות את היקף ההגנה וכדומה. בתהליך זה תצטרכו להסביר על הפטנט שהמצאתם באופן מפורט ודקדקני. עליכם להוכיח שהפטנט שלכם עומד ב- 3 קריטריונים: חידוש, תועלת והתקדמות. רק אם תוכלו להוכיח זאת, יוכל הפטנט באמת להיחשב ככזה.

יש לציין שמספיק שהפטנט לא עומד באחד מהקריטריונים, והפטנט שלכם ייפסל. על-מנת שתוכלו לעבור את הבחינה בהצלחה, חשוב שתפנו לעורך דין המתמחה בדיני פטנטים, שיידע להציג את הפטנט שלכם כראוי, כך שיעמוד במבחן שלושת הקריטריונים.

משרד עורכי דין ועורכי פטנטים, לנגר ולוין ישמח לייצג אתכם בבחינת הפטנטים. לאחר ניסיון של שנים, בהן ייצג מאות לקוחות בהצלחה, הוא יודע בדיוק כיצד לשכנע את הבוחנים שהפטנט אכן עומד בשלושת הקריטריונים הדרושים.

אישור פטנטים בארץ ובארצות הברית באמצעות פיילוט PPH) Patent Prosecution Highway)
ביולי 2011 נכנסה לתוקף תוכנית ה- PPH. התוכנית מאפשרת לממציא שקיבל אישור לפטנט שלו במדינה אחת, להציג אותו במדינה אחרת, כדי שגם היא תאשר אותו. כך ניתן לקצר תהליכים באופן ניכר.
 
 
 
אישור פטנטים בארץ – עו"ד אדוארד לנגר
 
 
 
 
משרד עורכי דין ועורכי פטנטים לנגר ולוין רשם כבר מאות פטנטים חדשים ישירות בארצות הברית. הוא ישמח לעזור גם לכם בהליך זה.
לקביעת פגישה צרו קשר עוד היום!